KONST / Litografier / Färglitografi 14145251
nr 1414 5251
Jan Stenvinkel
(1933-1989), Sverige
Färglitografi, Signerad, "Danilo", bladets mått: 79x56cm, yttermått inklusive ram: 85x61cm
Kondition: skadad glas
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 23 augusti 2021
kl 18:54:50
500 kr
700 kr
Jan Stenvinkel
Läs mer om Jan Stenvinkel